Değerli Sanayicimiz,

MANAY PROJE DANIŞMANLIKLTD.ŞTİ 2009 yılında faaliyetlerine kurumsal olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Manay Proje Ve Danışmanlık, hibe devlet destekleri faaliyetleri alanında, uzman kadrosunun yanı sıra Ar-Ge ve İnovasyon çalışmalarını yürütecek mühendislik kadrosunu da oluşturmuştur. Amacımız kamu kurumlarının sunduğu tüm teşvik ve imkanlardan firmaların, en etkin biçimde yararlanmalarını, prosedürlerden kaynaklanan yoğun iş yüklerinin tarafımızca azaltılarak, firmaların gerçek hedeflerine odaklanmalarını sağlamaktır.

Böylelikle sağlanan fayda, şirketlerin yaptıkları harcamalarının kendilerine geri ödenmesi, omuzlarındaki iş yükünün azalması ve yeni hedeflere ulaşmak için gerekli olan finansman ve zamanın yaratılması konusunda çözüm ortaklığı sağlamaktır.

Başarıya Giden Yolun Zorluğu Değil, Yola Kiminle Çıktığınız Önemlidir.

 

Vizyonumuz

Ülke ekonomimizde büyük yeri olan KOBİ’lere kurumsal vizyon yaratma ve uluslar arası ticarette yer edinmelerini sağlamada en doğru ve ulaşılabilir imkanları gösteren, sektöründe lider bir firma olmaktır.

 

Misyonumuz

İçinde bulunduğumuz toplumun fayda ve değerlerini ön planda tutarak, hizmet verdiğimiz tüm kurum ve kuruluşlara, ilişki içinde bulunduğumuz tüm sosyal paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza fayda sağlamaktır.