GİZLİLİK İLKELERİMİZ

Manay Danışmanlık bu bölümde belirtilen politikalar ve prosedürler ile uyumlu olarak vereceğiniz kişisel bilgileri toplar, kullanır. Web sayfamıza erişerek ve Manay Danışmanlık sistemine özgeçmişinizi kaydederek, Link'in, Hükümler ve Koşullar’da ve Gizlilik Politikası’nda belirtildiği şekilde kişisel bilgi toplamasına ve işlemesine onay verirsiniz.

Sayfamızdaki genel başvuru alanına yapmış olduğunuz başvuru, Özgeçmişinizi kayıt bilgilerinizle birlikte Manay Danışmanlık'ın özgeçmiş veritabanına kaydetmenize olanak verir. Özgeçmişiniz, Manay Danışmanlık'ın özel geliştirdiği yazılım sisteminde saklanır ve bu sisteme Manay Danışmanlık dışında erişim bulunmamaktadır. Gizliliğin korunması ve sisteme dışarıdan erişimin engellenmesi için en üst seviye güvenlik yazılımları ve sistemleri kullanılmaktadır. Yine de Manay Danışmanlık, kendisine gönderilen veya sizin bilgisayar sisteminizde tutulan kişisel bilgilere erişen yetkisiz üçüncü taraflara karşı bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Manay Danışmanlık, özgeçmişinizi olası daimi ve dönemsel açık işler için değerlendirmeye alır ve bu doğrultuda size iş fırsatları sunar. Özgeçmişinizi aldıktan sonra, yazılım sisteminde sizinle ilgili bir kayıt yaratmak için Özgeçmişinizdeki bilgilerden yararlanır. Sizden doğrudan alınan yazılı veya sözlü bilgileri, Özgeçmişinizden alınan bilgiye ekleyebilir.Manay Danışmanlık'ın yazılım sisteminde yer alan kaydınıza eklenebilecek bilgiler, sizin işe alınma sürecinizde gerekli veya yardımcı olacağı düşünülen ve yardımcı olmak amacını taşıyan bilgilerdir.

Manay Danışmanlık, sizin beceri ve deneyiminizin bir profilini, Manay Danışmanlık tarafından seçilen Türkiye içi veya dışındaki kuruluşlara gönderebilir. Tüm bu işlemler sırasında bilgi gizliliğini korumaya özen gösterir. Profiliniz; özgeçmişiniz ve yazılı veya sözlü olarak vermiş olduğunuz bilgilerden derlenir ancak sizin sözlü onayınız olmadan herhangi bir kuruluşa gönderilmez.